Windows XP Desteği Sona Erdi!

 

Windows XP ve Office 2003’ün desteği 8 Nisan 2014’te sona erdi!

Bu, 8 Nisan 2014’ten sonra güvenlik güncellemeleri dahil ileriye yönelik hiçbir güncelleme almamanız demektir; bu da eğer Windows XP kullanıyorsanız işletmenizin ileride bir çok sorunla karşılaşabileceği anlamına gelmektedir:

  • Güncellemelerin artık sağlanmıyor olması, veri kaybına, sistem kesintilerine hatta verilerinizin çalınmasına neden olabilir.
  • Kullandığınız iş yazılımları, güvenlik uygulamaları ve daha pek çok uygulama güvenlik tehditlerine karşı çok daha savunmsız kalabilir ve çalışmaz hale gelebilir.
  • Ofis dışında çalışırken, iş içeriklerinize uzaktan erişiminizde sorunlar yaşayabilirsiniz.

İşletmenizdeki PC’leri güncel Windows ve Office sürümlerine hemen yükseltmeye karar verirseniz, işletmenizi ileriye taşımanıza yardımcı olacak birçok kazancınız bulunuyor:

  • Kampanyalarımızdan yararlanarak cazip fiyatlarla işletmenizi güncel sürüme taşıyabileceksiniz.
  • Windows 8.1 ve Office 365 sayesinde daha fazla performans, güvenlik ve üretkenlik elde edeceksiniz, aynı zamanda her zaman rahat çalıştığınız Windows ve Office deneyimi sizinle olacak.
  • İş bilginize dilediğiniz anda, dilediğiniz yerden erişim için gerekli esnekliğe kavuşacaksınız ve işletmeniz daha mobil ve güvenli olacak. Yazılımlarınız çok daha uyumlu çalışacak.

Bugün Windows XP’ye güle güle derken bir yandan da geleceğimizi şekillendirmeye devam ediyoruz. XP’nin desteğinin bitiş tarihi olan 8 Nisan 2014’te yayımladığımız “Windows 8.1 Update” güncellemesiyle birlikte çok daha performanslı, hızlı açılan, hızlı çalışan, güvenli ve mobil iş hayatınızla uyumlu bir işletim sistemine ve üretkenlik deneyimine sizi davet ediyoruz.

Güncel Windows ve Office sürümlerine neden yükseltmeniz gerektiği hakkında size daha iyi bir fikir vermesi amacıyla hazırladığımız videoyu izleyin.

Videoyu şimdi izleyin!

Bu yazının kalıcı bağlantısı https://www.sertactopal.com/windows-xp-destegi-sona-erdi-2

Bir yanıt yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.